معرفی دوره هوش مصنوعی ( chat gpt ) ویژه مدرسین

چرا دوره chat gpt ثمین؟

  • چرا هوش مصنوعی؟ قبل از اینکه به سراغ ثمین و ویژگی های دوره هوش مصنوعی آن برویم، بهتر است بدانیم که هوش مصنوعی تا چه اندازه به زندگی ما کمک خواهد کرد.
  • اولین و مهم ترین قسمت هوش مصنوعی، کاربری بسیار بالای آن است، شما با دانستن در مورد آن، در هر زمینه ای می‌توانید یک همراه بسیار قوی داشته باشید.
  • دومین نکته در مورد هوش مصنوعی، سرعت آن است. تخمین زده شده است که هوش مصنوعی تا سال 2030 بتواند به اقتصاد جهانی به صورت مستقیم و با عددی حدود 15 تریلیون دلار کمک کند.
  • سومین نکته این است که این ابزار به صورت عمومی قرار گرفته و هر کس توانایی دسترسی به آن را خواهد داشت. در این زمان شما به راحتی می‌توانید برای خود یک برند در این زمینه داشته باشید.
حال با دانستن این ها، باید بدانیم که چرا ثمین، باید انتخاب درست و نهایی ما باشد.
این دوره، برای اولین بار در ایران، به صورت کاربردی و با هدف تربیت نیرو برای بازار کار آماده شده است.
ثمین، برای هر کسی که مشتاق به یادگیری و داشتن مدرک معتبر است، زمینه ها را فراهم کرده است. مدارک معتبری از سوی دانشگاه شیراز، مجمتع علوم و فناوری های نوین ثمین و ضمن خدمت سازمان مدیریت، مدارکی هستند که آینده شغلی شما را در این زمینه تامین می‌سازند.
و درنهایت، ثمین با داشتن یک تیم پشتیبانی قوی و همچنین امکان انجام پروژه های عملی مختلف و کاربردی، شما را در این زمینه آماده شروع کار خواهد کرد.

نظرات دانشجویان

نمونه تدریس دوره

فرصت ویژه

گواهی نامه معتبر

سوالات متداول

برای ثبت نام با شماره 02144064273 (داخلی 105)  تماس بگیرید و یا از طریق پیام رسان بله یا واتساپ با شماره 09059716996 در ارتباط باشید

پشتیبانی از طریق پیام رسان 24 ساعته و به صورت تلفنی 8 صبح تا 5 بعد از ظهر خواهد بود

پس از گذراندن دوره، چنانچه محتوای دوره را بصورت کامل مشاهده کرده و پروژه مربوطه را با موفقیت انجام دهید، گواهینامه شما صادر خواهد شد که از اعتبار بالایی برخوردار است.

ما در این دوره همه تلاشمان را کرده‌ایم تا بهترین مباحث را بصورت کامل به شما آموزش دهیم. اما اعتقاد داریم همیشه می‌توان مطالب بیشتری یاد گرفت. به همین دلیل اگر در آینده دوره‌ تکمیلی ضبط شود، شما را مطلع خواهیم کرد.

پس از ثبت‌نام در دوره، محتوای ویدئوها داخل پنل کاربری شما افزوده می‌شود و می‌توانید دوره خود را شروع کنید
 

مشاوره رایگان

مشاوره رایگان

X